Gmail E-Posta Engelleme

Gmail E-Posta Engelleme

Gmail E-Posta Engelleme

Gmail kısa sürede teknoloji tabiriyle kafaya çıkmayı başardı. Bunun sebebi ise msn’in kapatılmasından daha çok insanların Google şirketine duyduğunu güvenden kaynaklanmakta. Gmail ise henüz tam gelişim ve etkileşim sağlamış sayılamaz. Günden güne ise eksiklerini kapatmak için çalıştığını ise gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Teknoloji dünyasında insanların cihazlara ve internete duyduğu ihtiyaç artık çok daha fazla. İnsanların hayatlarını kolaylaştıran ve depolama hizmetleri ile farklı ortamlara ihtiyaç duyulan tüm bilgi belge veresimlere ulaşmak bildiğiniz gibi artık mümkün. E-posta da bu kapsamda paha biçilemez bir öneme sahip. Artık insanlar birçok şeyi hatta haberleri bile e-posta yolu ile takip ediyor.

Rahatsız Edici Mailler

Bunu fırsat bilen birçok insan ise insanların e-postalarına zararlı içerikler ve rahatsız edici; reklam, erotik konulu mesajlar göndermekte. Bunun temizliği ve engellenmesi ise bilindiği gibi Gmail‘de tam olarak mümkün değildi.

Gmail E-posta Engelleme

Gmail Block ismi ile eklenen bu özellik sayesinde artık spam harici engelleyiciniz sayesinde istemediğiniz tüm e-postalardan kurtulabileceksin

Gmail Block Nasıl Çalışır?

Kullanımı ise oldukça kolay ve pratik. Tek bilmeniz gereken yukarı da da söylediğim gibi öncelikle spam sekme ise Gmail Block arasında bir bağlantı olmadığı. Size gelen rahatsız edici e-postaları seçerek artık direk bloke edebilir ve bir daha gelmesini kesinlikle engelleyebilirsiniz. Bundan sonra sizi kimse kendi menfaatleri uğruna rahatsız edemeyecek.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz