Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Haziran 2022

Hepsiburada Nasıl Sipariş Verilir?

Reklam
Hepsiburada Nasıl Sipariş Verilir?

Hepsiburada Nasıl Sipariş Verilir?

Doğan Grubu, Aydın Doğan ve ailesinin sahip olduğu genellikle medya ve enerji sektöründe iş yapan merkezi Türkiye olan holding firmasıdır.

 Hepsi burada Nedir?

Hepsi burada da Doğan Grubunun bünyesinde yer alan Türkiye’nin en büyük çevrim içi alışveriş sitelerinden biridir.

 Çevrim içi Alışveriş Nedir?

Çevrim içi alışveriş son 5-10 yılda hayatımıza giren ve bundan sonraki yaşantımızda da etkisini artırarak devam edecek olan İnternet üzerinden alışverişe denmektedir. Teknolojinin her geçen süre içerisinde mükemmel gelişimi sonucunda İnternet’ten alışverişe olan güvenin artması ve duyulan ilgi alakanın fazlalaşması sonucunda insanların hayatlarına giren sistem. Bu sistem avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Avantaja örnek olarak hayatlarımızın kolaylaşması ve her şeye hızlı, kolay ulaşabilme. Dezavantaja örnek olarak ise insanları tembelliğe sürüklemesi.

 Güvenli Alışveriş Nedir?

Çevrim içi alışverişin hayatlarımıza girmesi sonucu ortaya çıkan bir kavramdır. Hırsızlık, çalınan para vesaire. bir çok soruna engel olup, çevrim içi alışverişe olan güveni artıran teknolojik bir sistemdir. 3 boyutlu güvenlik yani güvenli alışveriş, İnternet siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kişinin kredi kartı güvenliğini sağlayan, bankaların ortak çalışmaları sonucu ortaya çıkan yazılım sistemidir.

 Sipariş Verme?

Her sitenin kendisine özgü kuralları vardır. Örneğin kayıt olup ardından alışveriş yapmanıza izin verilmesi yada kayıt olmadan da alışveriş yapabileceğinize izin verilmesi gibi. Beğenilen ürünlerin seçilip ihtiyaca uygun olanına karar verilmesi sonucunda sitesi üzerinden sepete ekle veya satın al alanlarını kullanarak ardından gerekli girilmesi gereken alanların doldurulması sonunda ürünü satın alabilirsiniz.

 Hepsiburada Nasıl Sipariş Verilir?

Hepsiburada internet sitesinde kayıt olduktan sonra yada kayıt olmadan alışveriş yapabilirsiniz. İhtiyacınızı tespit etmenizin ardında gerekli kategorilerden sizin ihtiyacınız olan ürünün hangi kategoride olduğuna karar veriniz. Ardından size gösterilen ürünlerden beğendiğiniz, gerekli özellikleri taşıyan ürünü satın alabilirsiniz. Gerekli alana tıklamanız sizin için yeterli olacaktır.

Hepsiburada’ya kayıtlı iseniz zaten sistemde kayıtlı olan bir adresiniz vardır fakat sisteme kayıtlı değilseniz ürünün gelmesini istediğiniz bir adresi gerekli alana girmeniz gerekmektedir. Bunun ardından diğer gerekli alanların doldurulması sonucun da 3 boyutlu güvenlik yani güvenli alışveriş sistemi ile kredi kartınızla kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz.

Etiketler:

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz