Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Haziran 2022

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

Sitelerin interaktif bölümlerinde yapılan görüş ve yorumlar kullanıcıların sorumluluğundadır. Hayatayonelik.com bu bölümlerde yayınlanan muhtevadan (içerikten) sorumlu değildir.

Yine bu kısımlarda bulunan mesajların genel ahlaka aykırı, kamu düzenini bozucu, yasalara aykırı ve başkalarını rahatsız edici olması durumunda Hayatayonelik.com bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma ve bildirme hakkına sahiptir.

Hayatayonelik.com bu sitedeki bilgileri istendiği zaman daha önce haber vermek zorunda olmadan tek taraflı olarak güncelleme ve değiştirme veya yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Hayatayonelik sitesinin içeriğinin değiştirilerek veya başka herhangi bir şekilde tekrar dağıtılması, tekrar yayınlanması veya kopyalanması yasaktır. Hayatayonelik.com, içerikteki hiçbir gecikmeden ya da yanlışlıktan veya bunlarla bağlantılı olarak oluşabilecek olası durumlardan dolayı sorumluluk kabul edilemez.

Siteye fikirleri ile görsel ya da yazılı olarak katkıda bulunan kullanıcılar bu şartları daha önceden kabul etmiş olurlar.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Hayatayonelik.com’un yayınlarında, yasaya, hukuka, kişilik haklarınıza ve telif haklarınıza saygılı bir şekilde yayın yapmayı amaç edinmiştir ve 5651 sayılı yasa gereğince “muhteva(içerik) sağlayıcı” olarak hizmet verilmektedir. Bu yüzden yayın organları tarafından yayınlanan yazıları veya haberleri hayatayonelik sitesi okurlarına aktarmaya çalıştığı için hukuk’ a aykırı görülen muhtevaları(içerikleri) kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Hayatayonelik sitesi “kaldır ve uyar” prensibi ile işlem yapıldığından, herhangi bir haber veya yazı ile şirketinize, kişiliğinize, eserlerinize, yasal haklarınıza veya telif haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@hayatayonelik.com üzerinden bize ulaşabilirler. Şikayet ve talepleriniz tarafımızca incelenir ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılır.