Hayata Yönelik © 2024. Tüm hakları saklıdır.

Hayata Yönelik

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

admin admin -
66 0

Hayatayonelik sitesi nedir, sitenin ismi neden hayatayonelik’dir, siteyi kurmaktaki amaç nedir, sitenin kategorileri nelerdir? Bu yazıda bu soruların cevabı verilecektir. İyi okumalar?

Siteyi Kurmaktaki Amacımız Nedir?

Siteyi kurmaya teşvik eden olay sağlık, bilim ve teknoloji ile yakından ilgilenmemiz ve bu alan ile ilgili aklımızda oluşan çoğu soruya istediğimiz şekilde açık ve net bir cevap bulamamamızdır. Aklımızdaki sorulara cevap bulmayı hedefleyerek kendimize ve çoğu insanlara yardımcı olacak bir site kurmak ana hedefimizdir.

Hayatayonelik Sitesi Nedir?

www.hayatayonelik.com 2020 Ocak ayında yayın hayatına başladı. Site ilk olarak Bilim, Teknoloji, İnternet, Sağlık, Psikoloji, Kişisel Bakım ve Diğer kategorisi içerisinde yer alan birçok alan hakkında merak edilen çoğu soruyu cevaplamak amacıyla kuruldu. İlerleyen zamanlarda bunlara ek olarak kullanıcıların istekleri doğrultusunda daha birçok konu hakkında sürekli olarak güncel paylaşımlar gerçekleştirilecektir. Titizlikle hazırlanan sitemiz kuru bir bilgi yığını olarak değil, okurlarına ışık tutacak, günlük yaşantımızı kolaylaştıracak makalelerden oluşmaktadır. Yazılarımızda konuyu saptırmadan, abartmadan, suistimal etmeden, doğru ve net bilgileri ele alma prensibiyle yazılmıştır ve geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Hayatayonelik Sitesinin Kategorileri Nelerdir?

Hayatayonelik olarak asıl amacımız, doğumumuzdan ölümümüze kadar geçen yaşantımızda geçirdiğimiz bu hayatı güzelleştirip bize ve bizden sonra gelecek nesillere daha doğru daha gerçek bilgilerden oluşan, hayatlarımızı kolaylaştıracak ve bizlere yardımcı olacak bilgiler bırakmak amacıyla yetkin mühendisler tarafından yönetilen yaşam portalı olarak hizmet vermektedir.

Kategorilerimiz; bilim ve teknik, teknoloji, sağlıklı beslenme, cilt bakımı, saç bakımı, ağız ve diş sağlığından oluşmaktadır. Bu konular hakkında öğrendiğimiz bilgileri ve haberleri değerli okuyucu kitlemize ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Hayatayonelik sitesi olarak bilgi paylaştıkça değer kazanır ve büyür felsefesinden yola çıkarak, duyduğumuz, gördüğümüz ve öğrendiğimiz bilgileri siz değerli okuyucu kitlemizle paylaşmak ve bir kişi dahi olsa birilerine faydalı olmaktan, hayatlarına küçük de olsa güzel bir katkımızın olmasından onur duyuyoruz. Henüz yeni kurulmuş olan ama çok ilerisini hedefleyen Hayatayonelik’ e hoş geldiniz. Keyifli okumalar?

 

İletişim: info@hayatayonelik.com