Hayata Yönelik © 2024. Tüm hakları saklıdır.

Hayata Yönelik

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diğer
  4. »
  5. Oğlak Burcu Nasıl Biridir?

Oğlak Burcu Nasıl Biridir?

admin admin -
28 0
oglak-burcu-nasil-biridir

Oğlak Burcu Nasıl Biridir?

Astroloji oğlak burcu için, 22 Aralık ve 20 Ocak arasında doğar. Bu burç başak burcu ile beraber toprak elementine aittir. Toprak elementi olmanın işareti, kişinin sürekli pratik olması, kendine güvenen ve hırslı olmasıdır. Eğlence için değil, edindikleri görev için yaşarlar.

 Kişisel Özellikler

 İşkolik

Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan oğlak burcu insanları, bazen takıldıkları kısır döngüden çıkamamaktadırlar. Diğer insanlara ne yaptıklarını göstermeye kararlıdırlar. Başarı konusunda takıntılı olurlar. Hatta arkadaşları ahlaki yargılarına inandıkları için, sıklıkla tavsiyelerine kulak verirler.

oğlak-burcu-işkolik
oğlak-burcu-işkolik

Hedeflerine ulaşırken, bütün özel hayatlarını etkileyecek durumları ve kişileri gözardı ederler. İşi tamamlamak için sahip olunması gerekenleri bilirler. Bu yüzden de o yönde yol alırken ödün vermeden ilerlerler.

 Amansız Zorlu Yolun Yolcusu

En hızlı olmak, en zeki olmak, en yetenekli olmak önemli olabilir ama oğlaklar çok çalışınca bunların hepsini yener. Birçok oğlak bunu başarır. Asla pes etmezler.

 Gerçekçi

Ayakları yere o kadar kök salmış ki, olasılıklar, iyimserlikler yerine negatifliklerin üzerinde daha çok duruyor. Oğlaklar, fantezi uçuşları için değil, bunun yerine gerçek dünyada daha iyi şeyler yapmakla ilgileniyorlar. Her zaman işlerin nasıl yürüdüğü konusunda akıllı ve sezgisel ruha sahiptirler. Pratiklik konusunda kimsenin eline su dökemezler.

 Disiplin

Düzen, disiplin konularında kaya gibi sağlamdırlar. Hedefledikleri işin başında yıllarca oturabilirler. O iş bitmeden kalkmazlar.

 İhtiyatlılık

İtici değildirler ve asla risk almazlar veya kendilerini üzecek potansiyele sahip işlerin içine asla girmezler. Kararlılık konusunda çok ihtiyatlılar.

 Bağımsızlık

oğlak-burcu-bağımsızlık
oğlak-burcu-bağımsızlık

   Oğlak burcu, belli noktaların ötesinde başkalarına yaklaşamayacak çok müstakil insanlar olabilir. Duygusal katılım onlara kolay gelmez.

 Bencillik

Olayların kendilerini nasıl etkileyeceği konusunda çok bilinçliler ve kendileriyle meşgul olması, insanların bencil olduklarını düşünmelerini sağlar.

Oğlaklar zirveye yükselmeye her zaman, her konuda çok fazla kararlı olurlar. Gerekirse ilişkileri feda ederek tüm enerjilerini bir hedefe ulaşmak için kullanırlar. İnsanların gerçek yüzlerini görmelerini engellemek için sıklıkla maske takarlar, ancak bütün bu zorlu taraflarına karşın karşılıklı ilişkilerde sadık ve şefkatli yapıları gizlidir. Yalnızdırlar, fakat kendilerini asla yalnız hissetmezler.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir