Hayata Dair Eğlence ve Bilgi Blogu

Yargı Dizisi Tuğçe’ye Ne Olacak, Yaşayacak Mı?

0

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı’nın 86. bölümünde Tuğçe karakteriyle ilgili dramatik bir gelişme yaşandı ve nefesler kesildi. Saha görevlerine başlayan Tuğçe, bir kadına yapılanlara engel olmaya çalışırken başına darbe alarak yere yığıldı. 87. bölümde ise Tuğçe’nin havuza atıldığı ve bedeninde morlukların olduğu görülüyor. Eren karakteri, kızına yapılanları öğrenince deliye döndü ve üzüntüden kahroldu. Ceylin ve Ilgaz, Tuğçe’ye yapılanları öğrendikten sonra adeta deliye dönüyorlar. Eren, Ilgaz’dan yardım istedi. Bu durum izleyicileri tedirgin etti ve “Tuğçe yaşayacak mı?” sorusunu akıllara kazıdı.

Tuğçe’ye Ne Olacak?

Yayımlanan 87. bölümde Eren’in Ilgaz’a sarılarak “Parçalamışlar kızımı Ilgaz” demesi, Tuğçe’nin ölebileceği ihtimalini güçlendirdi. Ancak diziyi izlerken Tuğçe’nin nefes aldığı da görüldü. Bu da Tuğçe’nin hayatta kalma umudunu yitirmediğini gösteriyor. Fakat durumunun ciddiyeti de ortada. Yargı dizisinin 88. bölümünde ne olacak, Tuğçe yaşayacak mı? İzleyiciler sabırsızca 88. bölümün yayınlanmasını bekliyor.

Peki, Tuğçe’ye Ne Olacak?

Dizinin yapımcıları bu sorunun cevabını 88. bölümde verecek. 24 Mart Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak yeni bölümde Tuğçe’nin hayatta kalıp kalmayacağı belli olacak.

İzleyici Tepkileri

Tuğçe’nin başına gelenler izleyicileri derinden etkiledi. Sosyal medyada Tuğçe’ye destek mesajları yağarken, dizinin senaristlerine ve yapımcılarına tepkiler de geldi. Birçok izleyici Tuğçe’nin ölmemesi için ricada bulunurken, dizinin bu şekilde ilerlemesine anlam veremediklerini de dile getirdiler.

‘Bahar Dizisi Demet Evgar Kimdir, Bahar Dizisi Konusu Ve Oyuncuları’ başlıklı içerik de ilginizi çekebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.